niedziela, 25 sierpnia 2013

Początek Boskich Spraw

No więc...TA DAM! Zaczęłam pisać powieść. Tytuł to "Anielskie konwenanse". Więcej nie powiem, wystarczy czytać kolejne oddziały. No to pozostaje mi życzyć BOSKIEGO CZYTANIA!
Powodzenia ;)

1 komentarz: